Vertikální pro chemii VANTON


www.vanton.com

Firma VANTON je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti inženýrství termoplastů čerpadel. FirmaVANTON jako první vyvinula revoluční celoplastové čerpadlo, což znamenalo rychlý vývoj a rozšíření do všech průmyslových odvětví. Dnes je tato firma celosvětovým prodejcem ve více jak 75 zemích, v nichž dále vykonává svoji činnost více jak 400 obchodních zástupců, kteří zajišťují servis a zázemí pro prodej čerpadel VANTON

 

 

Princip:

 

Všechny smáčené komponenty vertikálního čerpadla Vanton SUMP-GARD® včetně tlustostěnného pouzdra hřídele jsou nabízeny v provedení z PVC, CPVC, PP, PVDF a jiných nekovových materiálů kompatibilních s čerpanou kapalinou. Tím se eliminuje koroze a minimalizuje otěr, což má za následek menší údržbu, prodloužení životnosti čerpadla a nekontaminované produkty.

 

Čerpadla SG jsou konstruována pro jímky hluboké až 50 stop (15m) a zvládnou průtoková množství do 1450 galonů/min (330m3/hod), dopravní výšky do 245 stop (85m), a teploty do 275°F (135 °C).

 

Čerpadla SUMP-GARD jsou ideální pro dopravu a úpravu procesních kapalin, provozních odpadních vod a průmyslové nebo pitné vody a odpadní vody. Jsou k dispozici s vířivými čerpacími hlavami, které umožní průchod usazenin, kalů a vláknitých materiálů s pevnými částicemi o průměru až 3 palce (75 mm).

 

 

 

 

SUMP-GARD® SG - Průmyslová norma pro konstrukci spolehlivých termoplastických vertikálních čerpadel

 

Modely Vanton SG jsou k dispozici z polypropylénu, PVC, CPVC a PVDF. Mohou být provedeny ve velikostech od 1x1 do 6x4, v délkách do 20 stop, pro průtoková množství do 1450 galonů/min, dopravní výšky do 245 stop a použití pro teploty do 275 F.

 

 

 

SUMP-GARD® SGK - Konzolové čerpadlo SGK bez ložisek může běžet nasucho

 

Konzolová kalová čerpadla Vanton SGK mají velký průměr, hřídel ze slitinové oceli s plastovým pouzdrem, který eliminuje potřebu ponořených ložisek nebo pouzder a dovoluje po delší dobu chod nasucho. Robustní konzola motoru z litiny potažená epoxidem umožňuje montáž motorů NEMA, IEC a standardních evropských motorů. Délky do šesti stop (2m) (větší hloubky s koncovou trubkou), průtoková množství do 1000 galonů/min (227m3/hod) při dopravních výškách do 210 stop (64 m).

 

 

 

 

 

SUMP-GARD® SGL - „Žirafí" konstrukce čerpadla překonává omezení daná hloubkou a světlou výškou

 

Tato patentovaná konstrukce termoplastických kalových čerpadel zajišťuje, že všechny smáčené komponenty včetně segmentových částí hřídele jsou izolované od kontaktu s kapalinou. Tím se zjednodušuje doprava, instalace a údržba a snižují se s nimi spojené náklady. Navíc umožní, aby byly délky do 50 stop (15m) účinné a umožní instalaci v místech s omezenou světlou výškou. Čerpadla dopraví množství do 1450 galonů/min (330m3/hod) při dopravních výškách do 245 stop (85m), a jsou k dispozici ve stejném sortimentu materiálů jako standardní čerpadla SG.

 

 

 

 

 

 

SUMP-GARD® SGW - Vertikální čerpadla SGW pro aplikace v polovodičové technice a pro finální produkty

 

Odstředivé čerpadlo SGW je velmi kompaktní jednotka s nízkými náklady vyrobená pro použití se standardním motory s čelem ve tvaru C a je navržená tak, aby se dal snadno oplachovat prostor s motorem bez toho, že se kontaminuje čerpaný produkt. Díky své spolehlivosti, dlouhé životnosti a malé údržbě je ideální při výrobě finálních produktů. Preferuje se ve výrobě počítačových čipů, vody, desek tištěných obvodů a v jiných procesech, které pracují s vysoce čistou vodou a chemikáliemi. Je dimenzována pro průtoková množství do 220 galonů/min (50m3/hod) při dopravních výškách do 125 stop (38m), délky do 22 palců (0,56m).

 

 

 

 

 

SUMP-GARD® SGH - Integrovaná konstrukce hřídele čerpadla a motoru SGH šetří prostor a redukuje údržbu

 

Čerpadla SUMP-GARD SGH se vyznačují integrovanými hřídelemi čerpadla a motoru podepřenými velkými ložisky motoru. Tato konstrukce s nízkým profilem zjednodušuje údržbu a umožňuje snadnou výměnu hřídele z nerezové oceli s plastovými pouzdry. Všechny smáčené komponenty jsou konstruovány z termoplastů, a to zajišťuje spolehlivé čerpání agresivních a abrazivních chemikálií a odpadů a zabraňuje kontaminaci kovy. Průtoková množství do 175 galonů/min (40m3/hod), dopravní výšky do 100 stop (30m), a délky do 3 stop (0,9m).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUMP-GARD® SGV - Vířivé čerpadlo SGV pro čerpání usazenin, kalů a kapalin obsahujících pevné částice

 

Čerpadla Vanton SUMP-GARD se zapuštěnými, dynamicky vyváženými oběžnými koly, která se neucpávají, jsou vhodná pro širokou řadu usazenin a kalů a kapalin s vláknitými materiály nebo pevnými částicemi do průměru 3 palce (75mm). U smáčených komponentů z homogenních termoplastů nedochází ke korozi a kontaminaci a minimalizuje se otěr. Čerpadla SGV jsou dimenzována na průtoková množství do 900 galonů/min (205m3/hod) při dopravních výškách do 240 stop (73m), se skutečnou účinností danou charakteristikou čerpané kapaliny.