Ponorná PXPUMPS na odpadní vodu


www.pxpumps-usa.com

Společnost PXPUMPS má 25leté zkušenosti a je hlavním dodavatelem ponorných čerpadel na odpadní vodu v zemi svého původu, tj. v Dánsku. Společnost disponuje distribuční sítí pokrývající více než 55 zemí po celém světě.

 

 

PXPUMPS je moderní výrobní závod vybavený nejnovějšími CNC obráběcími středisky zaručuje kvalitní výrobky odpovídající náročným skandinávským kritériím.

 

 

 

Řada PXO

 

Přenosná čerpadla této řady jsou navržena proti ucpávání a jsou vybavena oběžnými koly typu vortex. Tato čerpadla jsou vhodná pro lehké průmyslové využití. Jednotky jsou umístěny v litinovém pouzdru a jsou vybaveny nerezovými úchytnými prvky a dvojitými mechanickými ucpávkami. Větší jednotky PXO jsou vhodné pro zpracování menšího objemu domovních odpadních vod, odpad. vod z rodinných domů, farem...

 

 

Řada PX1

 

Vyšší průchodnost charakterizující tuto řadu umožňuje zpracování komunální splaškové vody s obsahem velkých částic či vláknitých materiálů. Pevná konstrukce, ověřená spolehlivost a příznivé ceny zajišťují této řadě stabilní pozici mezi čerpadly PX.

 

 

 

Řada PX2 a PX3

 

Tato řada čerpadel je vybavena veškerými jedinečnými vlastnostmi čerpadel PXPumps včetně rychloupínacích šroubů „Fast Lock", omezovacího kroužku, chladícího systému „ Ecoflu" apod., což zajištuje spolehlivou konstrukci čerpadla se snadnou obsluhou. K dispozici je přes 200 uzpůsobených kombinací využívajících upravená oběžná kola s jednou lopatkou, více lopatkami a oběžná kola typu vortex. Každá kombinace je k dispozici ve verzi pro těžké, střední i lehké provozní podmínky. Vysokotlaké verze nabízejí zákazníkům široké ucelené spektrum pro uspokojení jejich individuálních požadavků.

 

 

Řada PX4

 

Tato řada je navržena specificky pro zajištění vysoké hydraulické účinnosti při instalovaném výkonu do 85 kW. Na přání mohou být jednotky vybaveny chladícím systémem „Ecoflu" dodávaným s různými kombinacemi materiálů a motorů. Zpracovatelnost velkých částic do 140 mm zajišťuje proti ucpávání.