Armatury


www.bardiani.com

Italská firma byla založena v roce 1981. Mezi hlavní cíle společnosti patří výzkum, kvalita, flexibilita a zákaznický servis. Firma BARDIANI se zabývá výrobou a prodejem sanitárních a hygienických armatur pro různé produkty (ventily pro mléčné výrobky, vinařství, pivovarnictví, potravinářský a farmaceutický průmysl a chemii).Nabízíme od firmy Bardiani úplnou řadu klapek a ventilů. Od jednoduchých klapek, kulových ventilů až po složité dvousedlové ventily. Armatury od firmy Bardiani jsou standartně instalovány na zařízeních firmy Tetrapak ve stovkách provozů po celém světě - v mlékárenském, potravinářském, nápojovém, farmaceutickém a chemickém průmyslu.
 

Aseptické ventily s kovovým vlnovcem

Jsou koncipovány tak, aby byla zaručena aseptická izolace. Toho je dosaženo pomocí kovového vlnovce. Jsou vhodné pro teploty max. 140 ° C, minimálně -10 ° C. Maximální tlak je 6 bar. Také k dispozici v následujících verzích YMA (ručně ovládaný ventil s rukojetí), YMA1 (ručně ovládaný ventil bez rukojeti), YTA Twin-Stop (s pomocným pneumatickým válcem pro zamezení účinků vodního kladiva): Tyto ventily jsou charakteristická svými většími "těly" a jsou tak obvzláště vhodná pro velmi viskózní produkty.
 

Klapky a kulové ventily

Klapky a kulové ventily jsou dodávány s ručním nebo pneumatickým ovládáním pomocí vertikálního pohonu z nerezové oceli. Obvykle jsou dodávány s DIN - G - BS - SMS - CLAMP nebo navařovacím připojením pro každý požadavek. Konstrukční rysy a výběr materiálu předurčují použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu.


Jednosedlové ON – OFF ventily s pneumatickým pohonem

Charakter konstrukce, výběr materiálu a hygienický koncept ventilu BARDIANI předurčují použití těchto ventilu v sektorech, ve kterých je hygiena nepostradatelná. Ventily BARDIANI pokryjí široký rozsah aplikací v mlékárenském, potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu.Dvousedlové MIX-PROOF Ventily

Dvacet let zkušeností v konstrukci a výrobě vzduchem ovládaných hygienických ventilu vyústil v „MIX-PROOF" ventil. Tento ventil umožňuje jednoduché ovládání více potrubních tras a jejich vzájemné propojování a kombinování (např. kombinace produktové trasy s CIP trasou). Ventil včetně oddělovacích komor muže být proplachován nebo čištěn v místě bez nutnosti rozebírání (CIP), bez potřeby odděleného CIP systému. Dvě táhla ventilu umožňují nezávislé ovládání cirkulace CIP kapaliny v potrubních systémech přes ventil a přes samostatnou komoru.


Regulační (modulační) ventily s pneumatickým pohonem

Tento typ ventilu BARDIANI reguluje přesně průtok a tlak na požadovanou hodnotu. V závislosti na změně pneumatického řídícího signálu je průtok a tlak okamžitě regulován dle požadavku výrobního procesu. Tato kompletní série rozsahu BARDIANI ventilu potvrzuje kvalitu a technologii na nejvyšší úrovni.